Για πρωτη φορα τα κομματα της λεγομενης ''ακροδεξιας'' και παραπλησια, εστω και εαν καποια ειναι δουρειοι ιπποι πιασανε ενα ποσοστο περιπου 20%. Ναι ξερω και η αποχη ηταν 60% οποτε το ποσοστο πεφτει ε
Κατα πρωτον να σας θυμησουμε οτι το συστημα θελει την αποχη, μας θελει να μην ασχολουμαστε οποτε να χριεαζονται λιγοτερα κομματοσκυλα για να βγαζουν την ''πλειοψηφια τους''. Ωραια θα μου πειτε τωρα, ν